Budynek centrum Szczyrku sprzedaż - najem gruntu

Lokal gastronomiczny na sprzedaż
150 000 PLN , Pow. 41 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
41 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Szczyrk , Beskidzka
Rok budowy:
2021
Piętro:
0 na 0
Numer oferty:
768473
Cena za m2:
3 659 PLN
Na sprzedaż budynek posadowiony na gruncie który jest dzierżawiony pod prowadzoną działalność, ul. Beskidzka w ścisłym centrum Szczyrku.

Działka o powierzchni 360 mkw. umowa dzierżawy - do przepisania na nowego właściciela pawilonu.

Pawilon o powierzchni całkowitej 41 mkw. składa się z sal konsumpcyjnych, kuchni, zaplecza, wc. kształt zbliżony do litery L. Z przodu znajduje się zadaszony taras o powierzchni 50 mkw. Przed nieruchomością znajduje się parking przynależący tylko do dzierżawionego terenu.
Do nieruchomości doprowadzone są media: instalacja elektryczna, wod-kan. Wyposażone kuchnia i łazienka. Klimatyzacja. W cenie sprzedaży całkowite umeblowanie i wyposażenie.

Konstrukcja wykonana z profili stalowych, ściany i podłoga z płyty warstwowej poliuretanowej, ściany frontowe obłożone drewnem, drzwi przeszklone aluminiowe, okna PCV, dach jednospadowy z płyty warstwowej poliuretanowej. Wysokość wewnętrzna 250 cm.

Możliwość różnych form działalności handlowych, usługowych czy gastronomii.
Lokalizacja czyni tę ofertę bardzo atrakcyjną, tym bardziej iż w Szczyrku nie posiadamy prawie żadnych wolnych obiektów do wynajęcia, a jest to bardzo chętnie i masowo odwiedzana przez Polaków miejscowość turystyczna, z bezpośrednim dostępem do szlaków górskich i stoków narciarskich. W chwili obecnej w trakcie budowy jest pierwszy aquapark w Szczyrku, co zapewne zwiększy zainteresowanie w kierunku wypoczynku przez przyjeżdżających.

Zapraszam na prezentację i do współpracy!!!
Nieprawidłowy adres E-mail